28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

gj2k
gj2k [2375]
milyen gond van vele?
nálam nem volt gond, csak kicsit lassú volt full grafon, pár frame/sec de ez érthető az én talicskámon.

Vietcong Reloaded :-D

Ghoost
Ghoost [11787]
A GSben volt egy interjú, amiben nyiltan vállalták, hogy az a film inspirálta a játékot, szal nem koppintás.
Nekem még 3.8as catalísttel is vmi gond van a grafikával, csak tudnám, hogy mi a f*sz miatt.

Vissza

Fórumszabályzat