28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Harowerks
Harowerks [1970]
Nekem a GF4 Ti4200-al 1024-ben full grafikán tökéletesen fut, nem kell neki szerencsére valami méregdrága kártya.Persze ha bekapcsolok valami AA-t vagy Anizo-t már nem ez a helyzet, dehát ez a játék ezek nélkül is gyönyörű

Live Long and prosper

gj2k
gj2k [2375]
még nemjött ki tudomásom szerint a demo is friss cucc.
nemtom de nálam gépújítás lesz.
amugy elég jó vas kell neki ha szép graffal akarod nyomni.

Vietcong Reloaded :-D

Vissza

Fórumszabályzat