28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Szücsi
Szücsi [902]
Jaja...sztem pont az en configom az amin meg eppen elporoszkal...
Ilyen szar gepem van: 1Ghz cerka, 256sdram, gf2 mx200 32mb...de mondom itt mar eppen-eppen...640x480 mediumon nem szaggat, de mar 800x600 mediumon be-beakad...
Harowerks
Harowerks [1970]
Nekem a GF4 Ti4200-al 1024-ben full grafikán tökéletesen fut, nem kell neki szerencsére valami méregdrága kártya.Persze ha bekapcsolok valami AA-t vagy Anizo-t már nem ez a helyzet, dehát ez a játék ezek nélkül is gyönyörű

Live Long and prosper

gj2k
gj2k [2375]
még nemjött ki tudomásom szerint a demo is friss cucc.
nemtom de nálam gépújítás lesz.
amugy elég jó vas kell neki ha szép graffal akarod nyomni.

Vietcong Reloaded :-D

Vissza

Fórumszabályzat