28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

GL
GL [531]
FS gondoltam hogy vki fog olyat írni mint a te hozzászólásod ,de én nem ugy értettem ahogy te hogycsak akinek szimplán nem jön be annak a full se fog. Ez a demo sztem már olyan mint a full, csak kipróbálási lehetőséggel. A fizika ,a törés,váltás,morotkinyírás opció, minen bennevan. A fullba több pálya a karier meg a tuningolás. Kétem hogy akinek ebben a formában nem jön be , több pálya meg az alkatrészek miatt fog bejönni.

Vissza

Fórumszabályzat