28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Need For Speed : Underground



Írd ide hozzászólásod:

Der_Yeti
Der_Yeti [835]
Inkább azt kerdeznem meg hogy a fenebe lehet 25:30 ala menni mert egyszeuen nem megy minden kocsival probatam de néha a legjobbnak érzett kör is csak 26sec.

"Remember, that death is not the end but only a transition.." from DT

Vissza

Fórumszabályzat