28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps2 vs Xbox



Írd ide hozzászólásod:

Raptor
Raptor [2175]
Hamár itt tartunk nekem van egy ős Sega Mega Drive2-m. Van rá 6 játékom, de többet már nem látni rá sehol sem játékokat! Na mindegy, nem is sanálom! Jó nekem a PC!

"Find out who you really are"

Vissza

Fórumszabályzat