28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ps2 vs Xbox



Írd ide hozzászólásod:

imq
imq [1592]
Egy nagyon nyomós érv a Ps2 mellett:Gt3
Volt szerencsém egy órán át nyomni,és nem semmi...(és akkor még csak finoman fogalmaztam)

Az ígéret szép szó, de a Landwirtschaftausstellung még szebb.

Vissza

Fórumszabályzat