Rajtam nagyon hamar meglátszott az eredmény, mert a birkózás és a judo jó alapokat hagyott. ..és nem szedtem semmit, csak kb annyit ettem mint egy kissebb falu.
Most reggel 6kor indulok és este 7-8 kötül érek haza ezért nem igazán van kedvem nekiállni edzeni, bár már nagyon kellene, mert szép lassan felmentem 110 kilóra. Szerencsére ha rendszeresen mozgok akkor hamar lemegy a felesleg, de sajna most nem tudok időt szakítani ilyesmire. Pedig elég égő volt amikor múltkor odafeküdtem a padra és beleszakadtam a 100ba... na akkor döntöttem el hogy nyerek a lottón és nem fogok dolgozni, csak edzek és bulizok
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
