
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Testedzés
MagicMoment és gothmog köszi még1x, már nézem, hogy hová menjek a XIII. kerben. Egész jó kis termek vannak itt. (Leszámítva, h. az egyikben nem volt fekvenyomópad.) 

gothmog azért tettem a hátat és a bickot külön,mert nekem az vált be. Persze ezek csak saját tapasztalatok,de speckó nekem is az edzőm ajánlotta. De ha van ötleted írd le és kivesézzük!!
Jah,nálam a piramis az nem azt jelenti,hogy mellizom szakadást súloroló tömeget emelni a legvégén


A többivel mind egyetértek.
szedrencs;az izomtömegnöveléshez elég a 4*8,csak ezt intenziven kell csinálni,max 1 perces pihenőkkel. és gothmog jól mondja,hogy mivel most kezded el,nem kell ennyire durván csinálni
A hasat azt mindenféleképpen ajánlom az edzés végére,leginkább azért mert rengeteg gyakorlat igénybe veszi a hasat is. Gondolok itt a váll ezdésre,bicepszre,hát edzés...
Először mindenféleképpen 1 hónapig ismerkedj a súlyokkal,valamint avval,hogy kell helyesen és szabályosan súlyt emelni. ezek az alapok. Utána ha ez megy,akkor jöhet edzés
Heti négy edzés nálam láb nélkül igy néz ki:
1.nap:mell+has
2.nap:bicepsz,tricepsz,alkar,+has
3.nap:váll,+has
4.nap:hát,+has
Jah és legyen elég a 10.
nem kell 12 de 8-se. Majd ha rendesen megy az edzés akkor kell 8. Mert akkor már eleve nagyobb súllyal fogod csinálni. Sőt a titoknyitja az,hogy mikor az ember egy hosszabb(1-2 éves)kihagyás után,vagy ugy kezdi az gyurást,hogy nem csinálta előtte,akkor iszonyatosan jól fejlődik.
Épp ezért sztem érdemes az első hónap után keményen edzeni.
Jah,nálam a piramis az nem azt jelenti,hogy mellizom szakadást súloroló tömeget emelni a legvégén



A többivel mind egyetértek.
szedrencs;az izomtömegnöveléshez elég a 4*8,csak ezt intenziven kell csinálni,max 1 perces pihenőkkel. és gothmog jól mondja,hogy mivel most kezded el,nem kell ennyire durván csinálni
A hasat azt mindenféleképpen ajánlom az edzés végére,leginkább azért mert rengeteg gyakorlat igénybe veszi a hasat is. Gondolok itt a váll ezdésre,bicepszre,hát edzés...
Először mindenféleképpen 1 hónapig ismerkedj a súlyokkal,valamint avval,hogy kell helyesen és szabályosan súlyt emelni. ezek az alapok. Utána ha ez megy,akkor jöhet edzés
Heti négy edzés nálam láb nélkül igy néz ki:
1.nap:mell+has
2.nap:bicepsz,tricepsz,alkar,+has
3.nap:váll,+has
4.nap:hát,+has
Jah és legyen elég a 10.
nem kell 12 de 8-se. Majd ha rendesen megy az edzés akkor kell 8. Mert akkor már eleve nagyobb súllyal fogod csinálni. Sőt a titoknyitja az,hogy mikor az ember egy hosszabb(1-2 éves)kihagyás után,vagy ugy kezdi az gyurást,hogy nem csinálta előtte,akkor iszonyatosan jól fejlődik.
Épp ezért sztem érdemes az első hónap után keményen edzeni.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
