Kössz szedrencs!
Meg is éri, de nem élek az ajánlatoddal.
A CM-el régebben viszonylag sokat játszottam, de mára már nem fog meg annyira (a játék kitünő - valszeg én változtam).
Én inkám megvárom a Codename: PANZERS-t.
Remélem nem fogok csalódni.....
Ellenben (ide is beírom) ha tudsz/esetleg tud valaki eladó eredeti Close Combat IV-et, vagy V-öt.
Megvenném!
Még egyszer köszi!
Üdv.
zsoo