28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)



Írd ide hozzászólásod:

szedrencs
szedrencs [4695]
Semmi gond. Panzerst én is várom, bár a gyalogosok nagyon "tepsifejűek" benne.

A Wartime Command viszont ott figyel a listán.
zsoo
zsoo [1267]
Kössz szedrencs!

Meg is éri, de nem élek az ajánlatoddal.
A CM-el régebben viszonylag sokat játszottam, de mára már nem fog meg annyira (a játék kitünő - valszeg én változtam).

Én inkám megvárom a Codename: PANZERS-t.
Remélem nem fogok csalódni.....

Ellenben (ide is beírom) ha tudsz/esetleg tud valaki eladó eredeti Close Combat IV-et, vagy V-öt.
Megvenném!

Még egyszer köszi!

Üdv.

zsoo

szedrencs
szedrencs [4695]
Ha azért jóra akarod költeni, akkor van eladó eredeti, bontatlan "Combat Mission:Barbarossa to Berlin"-em, meg "Combat Mission:Afrika Korps"-om. És grátiszban kapsz hozzájuk egy kb. 300 oldalas angol strategy guide-ot is.

9990.- és a tied. Jobban jársz vele, hidd el!
(Kérdezd meg Lackot)
zsoo
zsoo [1267]
Mindenkinek köszönöm!

Azt hiszem most "spórolok" közel tízezer forintot....

Üdv.

zsoo

Vissza

Fórumszabályzat