28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ferkonak



Írd ide hozzászólásod:

nyomi
nyomi [7258]
megvan nekem a red alert és a kiegészítő (aftermath) is eredetiben, de eszem ágában sincs eladni semmi pézért... illetve van annyi pénz, amiért eladnám, de nem hiszem, hogy annyit adnál érte

valami ASUS izé, nemtom...

havasy
havasy [711]
Yuber,nyomi a mai napig Ra2-zöm én is..A kiegészítés (Yuris')pedig állítom még mindíg megállja a helyét.Nyomi régóta keresem a gyüjteményembe a Red Alert-t alap gamet.Azt irtad, hogy neked megvan.Még mindíg?Ha igen a többit mailben megdumáljuk

Vissza

Fórumszabályzat