


valami ASUS izé, nemtom...
Fórum » Nem számítástechnikai témák



valami ASUS izé, nemtom...
.A kiegészítés (Yuris')pedig állítom még mindíg megállja a helyét.Nyomi régóta keresem a gyüjteményembe a Red Alert-t alap gamet.Azt irtad, hogy neked megvan.Még mindíg?Ha igen a többit mailben megdumáljuk