28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ferkonak



Írd ide hozzászólásod:

tyro14
tyro14 [3147]
hát ferko megint felvidított

Z-master: úgy veszem észre, hogy te nem röhögsz ezen a gyereken, hanem idegesít. miért?
legalább megy egy kis nevetés is egy átlagos napba.

FERKOOOOOO RULEZZ!!!!!

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Vissza

Fórumszabályzat