28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Ferkonak



Írd ide hozzászólásod:

tyro14
tyro14 [3147]
tényleg ferko! van digitális fényképezője apukádnak? ha igen akkor mondd neki, hogy kapjon le vele, és küldje át a számítógépre a képet. azután már csak el kell küldened mailben J.Dávidnak.

ÉRTED? (remélem elég érthetően magyaráztam)

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Vissza

Fórumszabályzat