tényleg ferko! van digitális fényképezője apukádnak? ha igen akkor mondd neki, hogy kapjon le vele, és küldje át a számítógépre a képet. azután már csak el kell küldened mailben J.Dávidnak.
ÉRTED? (remélem elég érthetően magyaráztam)
...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow