
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Ferkonak
Öcsém, te nagyon kész vagy! Ahelyett, hogy ZH kommandóznátok, teringette! 

Hát az sajnos nem hiszem hogy menni fog...
Manapság nem adakozó kedvűek az emberek.
Az egyetemen kitaláltuk, hogy az egyik haverunk túl jóban van egy tanárral, ezért (logikusan
) feltételeztük, hogy suli után is összejárnak, és a kocsmában beszélik meg a zh jegyét a gyereknek. Szóval a tanárt elég keményen az asztal alá kell innia a gyereknek, ha jó jegyet akar (ennél persze durvább feltételezések is születtek, de a mai világban mindent tolerálni kell... 




). Elkezdtünk gyűjtést szervezni a gyereknek új májra, hiszen a szigorlatig még sok van hátra, és addig bizony komoly igénybevételnek lesz kitéve a becses szerv 

(meg talán a másik is, blehehehe 

).
Hát mit ád az ég, senki nem kívánt adakozni...
Pedig suttyomban még a menzáról is elhalásztam egy szép nagy darab főtt májat, gondoltam odaadjuk neki, mint a konyhás nénik adományát
, de sajnos otthon a hűtőben a muterom észrevette és kidobta... Mondtam is neki, hogy ezzel a tettel egy barátom értelmetlen és idő előtti halálát idézte elő. 


Manapság nem adakozó kedvűek az emberek.
Az egyetemen kitaláltuk, hogy az egyik haverunk túl jóban van egy tanárral, ezért (logikusan
) feltételeztük, hogy suli után is összejárnak, és a kocsmában beszélik meg a zh jegyét a gyereknek. Szóval a tanárt elég keményen az asztal alá kell innia a gyereknek, ha jó jegyet akar (ennél persze durvább feltételezések is születtek, de a mai világban mindent tolerálni kell... 




). Elkezdtünk gyűjtést szervezni a gyereknek új májra, hiszen a szigorlatig még sok van hátra, és addig bizony komoly igénybevételnek lesz kitéve a becses szerv 

(meg talán a másik is, blehehehe 

).
Hát mit ád az ég, senki nem kívánt adakozni...
Pedig suttyomban még a menzáról is elhalásztam egy szép nagy darab főtt májat, gondoltam odaadjuk neki, mint a konyhás nénik adományát
, de sajnos otthon a hűtőben a muterom észrevette és kidobta... Mondtam is neki, hogy ezzel a tettel egy barátom értelmetlen és idő előtti halálát idézte elő. 


juuuuuj, akkor ez téynleg durva
Szervezzünk gyűjtést Ferko agyműtétjére
Szervezzünk gyűjtést Ferko agyműtétjére

Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 15:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [11]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]