Ennek a lényege csak a gyilkolás..., és a brutalítás. Olyasmi mint a Hitman, de itt az a lényeg, hogy meg kell ölni mindenkit, különben téged ölnek meg.
Nagyon sok féle öléi módszer van pl. nylon zacskóval megfojtani, vaskampót beleakasztani a hátába, nyakat elvágni, stb. (ja lehet lőni is).
Ez egy beteg játék, sok országban becenzúrázták a PS2-es verziót.
Az nfo-jában ezt írják róla:
This is a brutal blood sport.
---
