28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

ati2002
ati2002 [5661]
Ugyanmár, azokhoz véletlenül sem hasonlít.
Ennek a lényege csak a gyilkolás..., és a brutalítás. Olyasmi mint a Hitman, de itt az a lényeg, hogy meg kell ölni mindenkit, különben téged ölnek meg.
Nagyon sok féle öléi módszer van pl. nylon zacskóval megfojtani, vaskampót beleakasztani a hátába, nyakat elvágni, stb. (ja lehet lőni is).
Ez egy beteg játék, sok országban becenzúrázták a PS2-es verziót.
Az nfo-jában ezt írják róla:
This is a brutal blood sport.

---

Peeter
Peeter [5697]
Olyasmi mint a Dead to Rights vagy mint a GTA?Mármint az irányítás,save,kamera stb....

I don't want you back!!!

Vissza

Fórumszabályzat