abból áll a játék,hogy bemászok az árnyékba,ütök 3at a basaball ütővel,hülyegyerek odafut,lecsapom,következőt ugyanezzel a módszerrel,és ez így megy végig
mondjuk előbb már volt valami szögeket lövöldöző csávó,annál elbasztam(épp lopakodok nagy naívan,anyám benyit a szobába,én meg sikítva rányomok a futás gombra...hát nem odafordul felém a kis rohadék?[no nem anyám
])Just another freak in the freak kingdom
