28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

Z-Master
Z-Master [20407]
Csak én semmi féle nyúllal nem találkoztam.

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004 [238]
"Kövesd a cellablokkot elhagyó nyulat!"
"Öld meg a járörözö vadászt és juss fel a vezérlöszobába!"
"Ölj meg minden vadászt a siralomházban!"
"Juss el bármi áron a mühelybe!"
"Aktiváld a szenzoros zárat és kövesd a nyulat!"
"Öld meg a Fehér Nyulat, hogy megszerezd a börtön kapujának kulcsát!"
"Juss el a kapuhoz és tünj el a börtönböl!"

Ezek a feladatok az egész börtönös pályán.

A ManHUNt magyarításom jelenlegi állapota:

24 pályából 17-nek a teljes grafikai / textúra magyarítása kész.
24 pályából 12-nek a teljes szöveges magyarítása kész.
Az Intro video módosítása, betömörítése kész.

A magyarítás mérete valószínűleg 100 MB körüli lesz.


Üdv,

.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005

Z-Master
Z-Master [20407]
Jár már vki a börtönben?

D E E P R I V R ✪ soundcloud.com/deeprivr

Vissza

Fórumszabályzat