28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

dekklas22
dekklas22 [82]
1.Azt nem hiszem ,ha valaki játékot fejleszt pl.egy nagyobb cég mindt a digital reality akkor nincs ötlete.
2.film imdzsét azt nem hiszem,mert az ötleten alapul a játék

Eltolták mert rövid volt a határidő vagy nem tesztelték!

1945.Február.14 Drezda

Lazarus-omin
Lazarus-omin [2595]
dekklas22: Egyszerű...
1. Az emberek kifogytak a menő ötletekből.
2. Vagy ha film-játékról van szó teljessé próbálják tenni a film imdzsét

Ez van.

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Vissza

Fórumszabályzat