28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

dekklas22
dekklas22 [82]
Te az mindegy mivel én közel 1999 -óta kisebb megszakításal mai napig is game-lek.Én csak azt a játékot veszem megy ami nagyon bejöt nekem!Valahogy az első game-em az a red alert volt!
Nos ami a BAd boys 2 illeti egy Nakatomi Plaza Klón (bruce vili-bá)

1945.Február.14 Drezda

Lazarus-omin
Lazarus-omin [2595]
Pedig a Warcraftok nagyon faszák ám!

1. Rosszul fogalmaztam... 'ÚJABB-és-ÚJABB lehúzott bőr' A mai játékokra ez jellemző SZERINTEM(!!!) (Csakhogy nehogy v.ki kiverje a balhét, hogy mit
okoskodok...) Mostanában nincs egy eredeti játék sem...

2. A Bad Boys 2-őből kreált gémet láttad már? Nevetséges...
Nem igazán láttam még jó filmből készült gamét... (Mondjuk nekem az ETM tetszett...)

Az általad leírt kettő közül az első jellemző. A másik jóval ritkábban.

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "

Vissza

Fórumszabályzat