Nos ami a BAd boys 2 illeti egy Nakatomi Plaza Klón (bruce vili-bá)
1945.Február.14 Drezda
Fórum » Beszélgetés a játékokról
1945.Február.14 Drezda


...) Mostanában nincs egy eredeti játék sem...
Nevetséges...

"Just down, down, down, down, down... for 3 minutes of the frickin' song! "