28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Real Fan
Real Fan [1925]
Én a Need For Speed Undergroundban csalódtam iszonyat nagyot. Nincs játékélmény & fél óra játék után dög unalmas az egész!

!American Cars 4ever! --- CadillacŽ rulez --- http://car.uw.hu

Vissza

Fórumszabályzat