28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Ron Webber
Ron Webber [390]
Ja és ha már Vietnam....Battlefield új epiződja mekkora átverés már...Nem több, mint egy modifikáció, erre megvetetik a tömeggel... Játszottam a aJoin Op. demójával is, hát nem hiszem el, hogy ennyi idő elteltével csak ennyit fejlesztettek az alap játékon...
-super64-
-super64- [20]
Nekem a Vietcong First Alpha volt a legnagyobb csalodasom
Viszont az Underground nekem teccett a tuningolás meg a száguldozás
nagyon király volt

--=.HUNGARY.=--

Vissza

Fórumszabályzat