28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Ron Webber
Ron Webber [390]
Ja, tényleg, a Shiny zabigyereke... Szerintem ha nem lett volna egy ennyire példátlanul fix határidő, meg mondjuk az Ubisoft felügyelte volna a dolgokat, akkor manapság nagy rajongótábora lenne a dolognak. A fraf. tényleg hányás volt, sztem még egy olyan régi motoros, mint a HL is kiállhat mellé nyugodtan. Hát ja, a mozgások. Szétröhögtem az arcom, amikor Niobe-t megláttam létrán iszkolni... Az autók...Hát az se volt semmi. Én végig se játszottam, mert egyszerüen idegesített a játékból áradó lehúzni szándékozás. A Tesók szégyenkezhetnek is, ezért is, meg a 3. részért is.
saddi
saddi [1087]
Enter The Matrix-ot senki nem említi.
Sztem az volt nagyon gány... A mozgások jók voltak benne, de semmi más. Már maga a grafika nagyon szar volt. A doom2-t megszégyenítő robbanás effekt, az autók pattogtak....
Én még ennyire szar játékot nem láttam, amiben ennyi hiba volt, mintha csak egy beta lett volna. Ha nem időre csinálják, és nem akkor kellett volna kiadni, akkor még talán meglehetett volna rendesen csinálni...

Ha nem tudsz csendben maradni, fogd be a pofád!

Vissza

Fórumszabályzat