Ja, tényleg, a Shiny zabigyereke...

Szerintem ha nem lett volna egy ennyire példátlanul fix határidő, meg mondjuk az Ubisoft felügyelte volna a dolgokat, akkor manapság nagy rajongótábora lenne a dolognak. A fraf. tényleg hányás volt, sztem még egy olyan régi motoros, mint a HL is kiállhat mellé nyugodtan. Hát ja, a mozgások. Szétröhögtem az arcom, amikor Niobe-t megláttam létrán iszkolni...

Az autók...Hát az se volt semmi. Én végig se játszottam, mert egyszerüen idegesített a játékból áradó lehúzni szándékozás. A Tesók szégyenkezhetnek is, ezért is, meg a 3. részért is.