28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

HTB
HTB [4144]
1,very high - high-on volt minden,8x os AA 1024x768(kis radeon 9800 pro tesztnek elment a játék,haha)
2,cs addikt voltam 2-2,5 évig
3-4,attól még,hogy MÁSOK istenítik ezt a trágya szart,NEKEM nem tetszik,véleményemet fenntartom,ennek _köze nincs_ a sznobsághoz,ha te ezt látod ebben,akkor ij,szarok rád
szia

Just another freak in the freak kingdom

Zsolty
Zsolty [1331]
Hiába fosozzátok a Far Cry-t.
attol független mindenhol elismerték a független elemzők, hogy egy kibaszott jó game született. Mindenhol 90---% fölöti eredménnyel.

Tudtommal az egyik legfontossabb amerikai game tesztelők új mérföldkönek titulálták a Felülmulhatatlan Far Cry-t:

de kivánom akinek nem tetszik soha ne játszon ilyennel.
(de sajna fogadok játszott)
és bármit mond aki fosozza , magában ugyanúgy tudja , hogy egy GAME született Újra az univerzumba.

mondjuk vannak akiknek ténleg nem jön be, a következő csoportoknak.
1, nincs hozzá elég jó gépük. (
2, Örült FPS utálók
3, snob mitugrászok.
4. nagyszáju barmok, akik azért utálnak valamit mert más szereti.

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

Vissza

Fórumszabályzat