2,cs addikt voltam 2-2,5 évig
3-4,attól még,hogy MÁSOK istenítik ezt a trágya szart,NEKEM nem tetszik,véleményemet fenntartom,ennek _köze nincs_ a sznobsághoz,ha te ezt látod ebben,akkor ij,szarok rád
szia
Just another freak in the freak kingdom
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Just another freak in the freak kingdom






















Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag