28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

HTB
HTB [4144]
fene egye az én kis költői voltomat,az magas labda akart lenni,így lázasan,2 percenként barnatrutyikat felköhögve mókás lehet az élet haha
ja amúgy ideje lenne kicsit on topicolni(no ami engem illet)
ami(k)ben nagyot csalódtam:
MonkeyIsland4(brrrr)
DeusEx2(bár számomra ez a "szar játékot is lehet élvezni" példája volt)
FarCry(húha,most megvertek?)
Painkiller(uncsííííí)

amiben viszont kellemesen csalódtam,az a Sacred volt - letöltöttem(puding próbája alapon),pár nap múlva rohantam megvásárolni,azóta is zúzom multiba(ÉS NEM VAGYOK FÜGGŐ ~~~)

Just another freak in the freak kingdom

HTB
HTB [4144]
ilyen mély ladbát nem leütni - bűn
miért utállak?kérdésed költői?
nem utállak,fasznak tartalak,az más
jobban nézek ki?egy 21 éves lovagnál,akire tapadnak a lányok?haha
bár a casus belli nem ez volt,hanem a másikvéleményéneknagyívbenleszarása
szia

Just another freak in the freak kingdom

Vissza

Fórumszabályzat