ja amúgy ideje lenne kicsit on topicolni(no ami engem illet)
ami(k)ben nagyot csalódtam:
MonkeyIsland4(brrrr)
DeusEx2(bár számomra ez a "szar játékot is lehet élvezni" példája volt)
FarCry(húha,most megvertek?)
Painkiller(uncsííííí)
amiben viszont kellemesen csalódtam,az a Sacred volt - letöltöttem(puding próbája alapon),pár nap múlva rohantam megvásárolni,azóta is zúzom multiba(ÉS NEM VAGYOK FÜGGŐ ~~~)
Just another freak in the freak kingdom
