28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Deyo
Deyo [909]
Gondoltam ide is benézek... mert akad egy pár... persze ilyenkor csak néhány jut az ember eszébe...
(1) Heroes of Might and Magic 4 (sztem ronda, unalmas, játszhatatlan, stb)
-- Pedig a 2. rész a mai napig a kedvenc körkökre osztott fantasy játékom
(2) One Mus Fall: Battlegrounds
-- Az eredeti annak idelyén a kedvenc verekedős játékom volt... olyan lett, mintha a készítők nem is ismerték volna az eredetit
(3) Baldur's Gate 2: Throne of Baal
-- Ez a kieg elment a Diablo irányába (no a dio-val nincs bajom, sőt az egyik kedvencem), és a dio stílusnak sztem semmi keresnivalója a BG-ben... nagyon nem illik az a hentelés a BG2 stílusához

Most csak ezek jutnak eszembe...

Vissza

Fórumszabályzat