Valaki azt írta, hogy szarok a pályák...Pfff...Ekkora hülyeséget már rég hallottam. Ha minden stuff ügyeletes pályatervezője ennyi kreativitással lenne megáldva, nem szoktunk volna hozzá a silány, szűk folyosón előre azt jóvan stilushoz...
Előre közlöm: szük folyosó alatt értek bármit, akármelyik játékban végül is egy csőben rohangálsz. FC ebben is űberel.
FC divatfikázók, bénák, stb: TANULJATOK MEG GONDOLKODVA JÁTSZANI ÉS AKKOR NEM LESZ IDEGESÍTŐ!!!

