s bár eddigi hozzászólásaid fölöttébb szimpatikusak voltak,be kell álljak azok közé,akik azt mondják,hogy fasz vagy
szia
btw Manhunt se valami nagy szám,eléggé egyhangú(s ezt az egyhangúságot a brutalitással próbálták kompenzálni,több-kevesebb(inkább ez) sikerrel)
Just another freak in the freak kingdom
