28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Ron Webber
Ron Webber [390]
Számomra az Nvidia qrva nagy csalódás volt az fx-szériával...Azért is van most radim, pedig elötte hardcore geforces voltam...
Elast
Elast [508]
I Nvidia!

Manchester United Forever!

Vissza

Fórumszabályzat