28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004 [238]
Szia!

Kevered a dolgokat.
Itt nincs több lehetőség:
- sima séta
- sprintelés (értsd: futás)
- osonás (sneak)

Ennyi.

Az őrök pedig azért vesznek észre, mert mozgatják a fejüket. Ha egy bizonyos szögből közelítesz, akkor nem látnak meg.

Üdv,

.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005

Martin bátyó
Martin bátyó [2774]
Hi!

Meg eleg az elejen tartok es nincs sok idom jatszani vele de van ebben valami "snake" mod? mert ha csak egyszeruen setalok "elvileg" nem kelt zajt megis ha a hapsi moge erek neha megfordul es nem tudom egy utessel elintezni.( igen van nalam zacsi meg baseball uto)
Ilyenkor nekem van balszerencsem, vagy van egy lopakodo mod is?

Koszi a helpet!

Vissza

Fórumszabályzat