Kevered a dolgokat.
Itt nincs több lehetőség:
- sima séta
- sprintelés (értsd: futás)
- osonás (sneak)
Ennyi.
Az őrök pedig azért vesznek észre, mert mozgatják a fejüket. Ha egy bizonyos szögből közelítesz, akkor nem látnak meg.
Üdv,
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005
