28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

dekklas22
dekklas22 [82]
Anno avval akkartam játszani egy Pentium 1 gépen 150Mhz-en csak nem ment amikor beszereztem egy jóval jobb gépet elavult a játék!

1945.Február.14 Drezda

Sir Spike
Sir Spike [484]
C&C:Tiberian Sun.
Ennél rosszabb játékkal még nem volt dolgom.
(Persze ez magánvélemény)

Vissza

Fórumszabályzat