28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

tyro14
tyro14 [3147]
hát én ezt nem értem... szinte minden játékot felsoroltok itt. ki ezt, ki azt. lol. egy játék sem tökéletes! most mit kell mindet összeszidni?

bár itt a végefelé már vannak pozitív vélemények is. :-I

...big words, small mind, behind the pain you will find a scavanger of human sorrow

Vissza

Fórumszabályzat