28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

Guar
Guar [1224]
Van egy gondom:
A játék végig zökkenőmentes (értsd nem szaggat, sőt...), de ha nekimegyek valami hordónak akkor kúrvára besszagat és a dobozok egy órán keresztül csörögnek, zörögnek, pattognak. Ez BUG, vagy mi a szar??? Van ellenszer???

Egyébként véleményem a játékról egyenlőre csak annyi, hogy nem egy rohadt jó játék, nem is túl izgalmas, szerintem (inkább egyenlőre) elég monoton, de van egy elb*sz*tt jó hangulata, ami miatt az ember leül vele játszani...

Egyébként milyen kivégzésre alkalmas fegyverek vannak benne ezeken kívül?:
-zacsi
-kis baseballütőféleség
-normál baseball ütő (fa és fém)
-pajszer
-fojtózsinor
-kés
Kiváncsi vagyok... Szerintem a legbrutkóbb kivégzései eddig a késnek vannak, de a baseball ütő, meg a fojtózsinor legbrutkóbb kivégzései sem rosszak... (és mindig létloccsantom baseballütővel a halottak fejét... )

Vissza

Fórumszabályzat