28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Játék amiben a legnagyobat csalódtam



Írd ide hozzászólásod:

Zsolty
Zsolty [1331]
Igen, szerintem a 3D-vel baszták el, jobb lett volna marad a maga aranyos 2D módban.

Gigabyte A64 3500+ (939). MSI 7800GTX (24pipe!!!) . Kingmax 2x512.Nec DVD-Rw 120 sata seagate. Mag

priby
priby [13]
Van egy-kettő. A Worms 3D ilyen. Piszok nehéz irányítani, az armageddon sokkal jobb

Vissza

Fórumszabályzat