(tudjátok gta -stilll) na annak a kivégzései!!!! (1. levágja a csávó fejét, 2. átbassza a hátán, 3. beleba... szóval kettévágja a fejét... föntről... szal belenyomja


)
De tettszett még a folytózsinor 3. kivégzése.... leszakítja a fejét...

... kiráh
A grafika is kurvajó... na mindegy...
CSAK A VÉGÉN NEM TOM MIT KELL CSINÁLNI A FŐELLENSÉGNÉL.... SEGÍTSETEK MÁR... TUDJÁTOK A DISZNÓ UTÁN... HOGY KELL BEMENNI A CSÁVÓHOZ??????

