28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

Bio_hazar
Bio_hazar [7]
Amugy a játék iszonyatosan jó a közepétől (bár előtte se rossz), de azért onnantól izgalmas. Pl lesz benne kampó (3 féle kivégzéssel)!!! Akkor lesz majd benne olyan fűrész, amely motoros
(tudjátok gta -stilll) na annak a kivégzései!!!! (1. levágja a csávó fejét, 2. átbassza a hátán, 3. beleba... szóval kettévágja a fejét... föntről... szal belenyomja)
De tettszett még a folytózsinor 3. kivégzése.... leszakítja a fejét...... kiráh
A grafika is kurvajó... na mindegy...
CSAK A VÉGÉN NEM TOM MIT KELL CSINÁLNI A FŐELLENSÉGNÉL.... SEGÍTSETEK MÁR... TUDJÁTOK A DISZNÓ UTÁN... HOGY KELL BEMENNI A CSÁVÓHOZ??????

Vissza

Fórumszabályzat