Szaisztok szakik! Annyit beszeltek az ilzen meg olyan kivégzésekről... melyiket hogy kell csinálni??? van valami kombinacio, vagy csak egyszerüen egyszer jobb egergomb, egyszer bal eger gomb... de akkor a harmadik kivegzest hogy csinalom????
Athlon xp 2500+, Asus A7N8X-X, Maxtor DiamondMax 80 GB, Asus GeForce Fx 5700, Samsung 768 ddr@400mhz