28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004
.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004 [238]
Köszönöm az elismerő szavakat, jól estek

Az Afrika Corps vs. Desert Rats MAGYARUL is megjelent.

Vigyázat! Két magyar van!
1. A mi kis magyar warez csapatunk átültette az eredeti magyar verzió szövegállományát a NÉMET verzióra, és azt adta ki.
2. Eredeti, fullos magyar verzió (hangok, szöveg, minden)

Üdv.

.:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005

czkee
czkee [154]
Köszi a válaszod. Nem tudom, hogy mennyi elismerést kapsz, de szerintem nagyon jó a magyarításod, gratulálok hozzá, profi munka. Gomdolom sok bajod volt vele. Africa Corps vs. Desert Rats magyaritasrol nem tudsz? vagy neked nincs?

Czkee

Athlon xp 2500+, Asus A7N8X-X, Maxtor DiamondMax 80 GB, Asus GeForce Fx 5700, Samsung 768 ddr@400mhz

Vissza

Fórumszabályzat