28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

trini
trini [4]
Sajna nem megy, mégpedig azért nem mert a jobb gombbal ugyebár azt a bizonyos "erősebb ütést" csinálja, mint amikor az ököllel ütésnél.
A kivégzés az megy, ha áll az ellenfél. Át is vált olyankor a sárga és a piros bigyóra. De ugyebár ezek futnak és ütnek is
Help!!!

Vissza

Fórumszabályzat