28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Manhunt



Írd ide hozzászólásod:

SlipKnoT X
SlipKnoT X [17]
Szevasztok!
Én ma "vettem meg" (gondolom értitek), és csak 15 percet játszottam vele és szerintem kurva jó! Viszont az lenne a kérdésem, hogy a "hangyásító effektet" nem lehet kikapcsolni valahogy? Mert engem kicsit zavar, hogy nem normális a kép játék közben....

Kurva jó volt a SlipKnoT koncert!!!!!

Vissza

Fórumszabályzat