Én ma "vettem meg" (gondolom értitek
), és csak 15 percet játszottam vele és szerintem kurva jó! Viszont az lenne a kérdésem, hogy a "hangyásító effektet" nem lehet kikapcsolni valahogy? Mert engem kicsit zavar, hogy nem normális a kép játék közben....
Kurva jó volt a SlipKnoT koncert!!!!!
