azt szeretem, ha csak kattintani kell
de ezzel igazán nem akartam célozni semmire...valami ASUS izé, nemtom...
Fórum » Nem számítástechnikai témák
azt szeretem, ha csak kattintani kell
de ezzel igazán nem akartam célozni semmire...valami ASUS izé, nemtom...
Sose vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.