Tudod miért kelünk korán? ,hogy már reggel
8tól kergethessük a csajokat és jókat dumáljunk suliután megyünk károsszenvedélyezni
billiárdozni és mindezt szülők nélkül
Te meg otthon vakarhatod a ****öd
unalmadban.Úgyis csak 6tól van kedvezményes
internetidő.Temeg addig nézheted a semmit a tévében.))))))))))))))))).TE EGY ÖRÖK VESZTES VAGY
