28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Tudós
Tudós [15]
Mephisto!
Tudod miért kelünk korán? ,hogy már reggel
8tól kergethessük a csajokat és jókat dumáljunk suliután megyünk károsszenvedélyezni
billiárdozni és mindezt szülők nélkül
Te meg otthon vakarhatod a ****öd
unalmadban.Úgyis csak 6tól van kedvezményes
internetidő.Temeg addig nézheted a semmit a tévében.))))))))))))))))).TE EGY ÖRÖK VESZTES VAGY

Vissza

Fórumszabályzat