28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Készül a MotoGP 3 (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

okoska3000
okoska3000 [12750]
kicsit távoli az a dátum, a MotoGP 2 nekem nagyon tetszett anno, nagyon jól nézett ki már az is és nagyon jó feelinges versenyek voltak, reméljük megtartják ezt az élményt, mi meg megérjük a megjelenés dátumát...

Vissza

Fórumszabályzat