Eljön a "The Day After Tomorrow"...
Jó persze, nem parázok itt összevissza, meg hülyeségeket mondani, de mikor volt utoljára ijen bazi nagy jégeső mo. -on?...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....
