28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Képek - bármiről



Írd ide hozzászólásod:

Silent
Silent [15516]
voltam már ott vagy 2 éve. Azóta nem lépek az oldalra, mert rosszul leszek, azt bittos Csomó brutál képet láttam már. pl. Shotgunal előtt félfejű halot csávo arcát... bz...
na meg, hogy egy kínai csávo megsütötte egy kisbabát mer éhes volt... sokkoló.

...mert szegény vagyok, csak álmaim vannak. Álmaimat a lábad elé terítem, Óvatosan lépkedj, mert az álmaimon lépkedsz....

X-tina12....
X-tina12.... [580]
nézzetek le a www.rotten.com-ra. Rosszul járt emberek honlapja.

Vissza

Fórumszabályzat