Death Man: Nekem se kell orvost fizetni.. mert ahová én járok, 2-3mat köhögök kamun és ad egy igazolást...ha ez nem hatásos, akkor meg ír egyet a tesóm..(hasfájás, stb..) oda meg a muter+ a fater nem szokott benézni.
Ennyit erről. De én nem szoktam lógni, csak nagyon-nagyon ritkán
