28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

leonardo
leonardo [198]
ha már így mondod , ez csak saját észrevétel ,de mintha te sem lennél attól a nagyképuektol távol ????

"Everyone is connected" avagy "Glauben lassen und hoffnung geben"

J. Dávid
J. Dávid [6295]
1-2napért nem fognak kibaszni! Meg egyzser értak be máskor a tanár be se írt a naplóba. Na de majd meglátom mi lesz az idén

Vissza

Fórumszabályzat