28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
Csemmeg! Tényleg nem lesz idén számtech óránk! Ez a feles tesi kurva jó ötlet volt. Már most kész vagyok!

Egyébként (hogy mindenki értse a helyzetet) feljebb helyezték a termünket egy emelettel, úgyhogy lehet majd jókat ugrani dogák előtt! Holnap egy elmaradt töri dogával kezdünk, überfasza!
leonardo
leonardo [198]
Én meg ilyenkor se tudnék írni , meg se este 3am -kor se meg 7-kor , és egyébként se tudok reggel nyolckor lefeküdni ,és 3 -kor (délután)kelni . Ja és még egyet sajnálok ,ha második nap télleg megírjuk azt a töridogát, amirol és nemis tudtam.

"Everyone is connected" avagy "Glauben lassen und hoffnung geben"

Reapest
Reapest [3313]
Én csak azért vagyok kiakadva a suli kezdés miatt, mert akkor nem tudok ilyen későn is is irogatni a fórumra!

Vissza

Fórumszabályzat