28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

Gagyi
Gagyi [1466]
Mit nyávogtok, fasza, amíg nem kell csinálni semmit. Már tudom mi hiányzott a nyáron. A Röhögés, amit egy-két hülye haver kölcsönöz. Sajnos a nyáron haverokkal nem találkoztam...DE! Ilyen jót már régen röhögtem, tanárokon, gyerekeken....Ezért jó suliba járni, ez az amit minden reggel elmondok magamnak, arra, hogy mi a fasznak kell felkelnem 6kor

Zöld a szívem, zöld a vérem!

Vissza

Fórumszabályzat