28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hé lurkók! Mindjárt kezdődik az iskola. SULIBA FOGTOK MENNI HEHEHE!



Írd ide hozzászólásod:

AriAmi
AriAmi [2580]
Hát jah, nekem is 40 percnyi a sulibajáró időm.
J. Dávid
J. Dávid [6295]
ÁÁ..szívás. Sajnálni tudlak. Tök szar lehet még akár 40 percen keresztül a suliba járás is.
Raptor
Raptor [2175]
Hát én 11 km-re lakom a sulitól, és 2 busszal kell menni, vagy egy busszal és egy villamossal! Ha valakinek mond ez valamit akkor 257 + 56 -os járatokkal megyek. De most lezártak egy utat, és így a kb 40 perc utazás duplájára emelkedett szóval baromi kelllemes lesz felkellni...

"Find out who you really are"

Vissza

Fórumszabályzat