28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Csillagkapu - Stargate



Írd ide hozzászólásod:

Remen
Remen [1651]
Rossz helyen van a topic.
ezen kívül tegnap ment a Scifi channel-en a 8. évad első része (duplarész). majd ha meg lesz (még csak egy verzijó van fenn, satellit rip->szar minőség) de ha lesz hdtv vayg pdtv rip majd írok dróla valamit

Abit NF7 - 2500+ Barton - 512MB - GF2MX - SB X-Fi - 300,200,120 Gb Maxtor

Vissza

Fórumszabályzat