28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Aranylemezre került a Doom 3! (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Peeter
Peeter [5697]
Mi ez a Doom3???
Még az életbe nem halottam róla.Vmi platform gagyiság???

Viszont a gépigény nem hangzik túl rosszul,bár kétségkívül a legérzékenyebb része a VGA lesz az hót ziher...

I don't want you back!!!

Vissza

Fórumszabályzat