Még az életbe nem halottam róla.Vmi platform gagyiság???
Viszont a gépigény nem hangzik túl rosszul,bár kétségkívül a legérzékenyebb része a VGA lesz az hót ziher...

I don't want you back!!!
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések

I don't want you back!!!